Internetowy katalog monitorów
887 332 665

Skup monitorów zadzwioń

Dziś przedstawiamy nowy telewizor LCD firmy VIZIO o nazwie VO37L. Telewizory tej firmy bardzo chętnie testujemy. Ciężko to wytłumaczyć, ale zawsze sprawia nam to dużo radości.

Dziś przedstawiamy nowy telewizor LCD firmy VIZIO o nazwie VO37L. Telewizory tej firmy bardzo chętnie testujemy. Ciężko to wytłumaczyć, ale zawsze sprawia nam to dużo radości.

Może to dlatego, że firma nie jest tak znana i oklepana jak Samsung czy Sony, a przy tym wciąż oferuje ponadprzeciętny obraz, pochwalić się może również doskonałym wyposażeniem. VIZIO VO37L dostępny jest z przekątną 37 cali i dysponuje rozdzielczością HD 720p. Firma VIZIO nie produkuje telewizorów z rozdzielczością FULL HD, które miałyby przekątną poniżej 42 cali. Dzięki oferowanym 37-calom różnica między rozdzielczością 720p i 1080p jest nieznaczna i gołym okiem niemal niezauważalna. Oczywiście 1080p jest lepsze niż 720p, ale w tym przypadku nie ma większego znaczenia, nie jest to więc cecha, która by jakoś wyraźnie wpływała na popularność tego modelu.

Pod względem wyglądu ten TV LCD jest całkiem udany, ale nie należy też oczekiwać żadnej perełki. Chodzi o klasyczny telewizor LCD, który wykonany jest w błyszczącej czerni, co sprawia, że jest podatny na odciski palców i podobne zanieczyszczenia. Sprzęt dysponuje dużą ilością slotów takich jak wejścia HDMI, VGA, Component input (YPbPr), cyfrowe i analogowe wejście audio oraz 3.5 mm audio jack. Telewizor ten ma również swoje wady, przecież nikt nie jest doskonały. Brakuje tu na przykład portu USB i interfejsu ethernet, co uniemożliwia podłączenie go do odtwarzacza MP3 lub przeglądanie zdjęć z aparatu cyfrowego bezpośrednio na ekranie. Jakość obrazu znajduje się na bardzo wysokim poziomie, jest zaskakująco ostry i szczegółowy. Zintegrowane głośniki stereo są całkiem efektywne, jakość dźwięku jest doskonała.

Jest to niemal pod każdym względem ponadprzeciętny telewizor. Oferuje wspaniałą jakość obrazu, dobre wyposażenie i przystępną cenę. Trochę niewygody powoduje brak slotów i interfejsu ethernet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media