Internetowy katalog monitorów
887 332 665

Skup monitorów zadzwioń

Firma Vizio przedstawiła dwa nowe telewizory LCD na rok 2008. Chodzi o modele o symbolach SV47XT i SV420XVT, które wyposażono w mnóstwo nowych technologii. Przyjrzyjmy się im trochę bliżej.

 

Jedna z technologii nazywa się SRS Labs Tru Surround i służy głównie do uzyskania doskonałej czystości dźwięku. Udoskonalono również kontrast, i to do 6500:1, przy czym należy pamiętać, że większość poprzednich modeli tej firmy dysponowała kontrastem 1000:1. Oba telewizory będą posiadać również technologię 120 Hz, wobec 60 Hz u swoich poprzedników. Wyraźnie poprawiono także długość życia sprzętu – do 100 tysięcy godzin.

Standardem jest rozdzielczość HD 1080p. Model SV47XT będzie dostępny z przekątną wynoszącą 47 cali, natomiast w przypadku SV420XVT będą to 42 cale. Pod względem designu są to klasyczne telewizory, które nie oferują nic ekstra, ale z drugiej strony nie są też najgorsze.

Oba modele wyposażono w game mode, który ucieszy przede wszystkim zapalonych graczy, sprawia, że nawet te najszybsze i najbardziej wymagające gry będą samą przyjemnością. Panel sterowania jest bardzo przejrzysty, obsługa niezwykle intuicyjna, poradzisz sobie nawet bez czytania instrukcji. Jeśli chodzi o gniazda, sprzęt ten dysponuje trzema wejściami HDMI, wejściem VGA, portem USB oraz slotem na karty pamięci i S-video.

Jakość obrazu jest na bardzo wysokim poziomie, zaskoczyła nas ilość odtwarzania szczegółów, a przede wszystkim niezwykle realistyczne odtworzenie kolorów. Dzięki szerokiemu spektrum kątów widzenia, z obrazem nie będziesz miał problemów nawet z boku. Dokładna data wprowadzenia sprzętu na rynek nie została ogłoszona, ale wiadomo, że ceny będą oscylować między 1500 – 1900 dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media