Internetowy katalog monitorów
887 332 665

Skup monitorów zadzwioń

Top 7 producentów telewizorow HDTV

Top 7 producentów telewizorow HDTV

Technologia wysokiej rozdzielczości HDTV jest obecnie największym technologicznym postępem na obszarze telewizorów. Każda marka stara się nam dać coraz to lepszy produkt, także na rynku szaleje prawdziwa wojna.
Technologia wysokiej rozdzielczości HDTV jest obecnie największym technologicznym postępem na obszarze telewizorów. Każda marka stara się nam dać coraz to lepszy produkt, także na rynku szaleje prawdziwa wojna. Rozdzielczość HDTV jest w ofercie w trzech wariantach, a dokładniej w LCD TV, w telewizji plazmowej i w telewizorach z technologią rear projection. Każdy rodzaj telewizorów ma swoje wady i zalety, także wybrać ten najlepszy jest naprawdę trudno.

 

Dzisiaj popatrzymy na 7 najbardziej znanych i najlepszych pod względem technicznym marek, które oferują rozdzielczość HDTV.

Panasonic

Oferuje telewizory HDTV w LCD TV, plazmowe oraz rear projection. Telewizory HDTV tej marki, są najprawdopodobniej najlepszymi ze wszystkich telewizorów, dysponują one kilkoma technologiami, których konkurencyjne marki nie mają. Znajdziesz tu na przykład technologię LIFI (redukcja światła) oraz Motion Picture Pro. Jest ona do dyspozycji tylko w LCD TV i służy głównie do jakościowego wyświetlenia szybkich planów jakim jest na przykład sport.

Samsung

Samsung jest kolejną firmą, która oferuje rozdzielczość HDTV w trzech wariantach. Firma wykorzystuje do podświetlania swoich telewizorów systemu LED, który jest bardzo ekonomiczny, niektóre modele tej marki mogą się pochwalić stosunkiem kontrastu do 500,000 : 1.

Philips

Firma ta dostała się do top 10 głównie dzięki swoim technologiom, które są skierowane na jakość dźwięku i obrazu. Bardzo nowoczesny jest głównie adaptacyjne podświetlenie niektórych modeli.

Sony

Sony dostała się na tę listę głównie dzięki znakomitej serii modelowej Bravia, która oferuje jeden z najlepszych obrazów z najwyższa rozdzielczością na rynku. Telewizory te mogą pochwalić się także znakomitym i czystym dźwiękiem.

Sharp Aquos

Telewizory tej firmy są bardzo popularne głównie dzięki, super ostremu obrazowi i wykończeniu na wysokim poziomie. Dzięki tej serii modelowej Sharp dostał się między elitę producentów LCD i plazmowych telewizorów.

Toshiba Regza

Kolejnym z klasycznych i bardzo statecznych producentów LCD i plazmowych telewizorów. Oferuje telewizory z przekątną do 47 cali ze znakomitym obrazem i dźwiękiem.

Bang and Olufsen

Firma ta zajmuje się przeważnie produkcją premiowego audia, ale kiedy już zrobi coś z LCD TV, wynik jest rewelacyjny. Oprócz znakomitego obrazu znajdziesz także oczywiście znakomity dźwięk, prawdopodobnie najlepszy ze wszystkich obecnych producentów LCD TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media