Internetowy katalog monitorów
887 332 665

Skup monitorów zadzwioń

Top 10 najlepszych telewizorów na rynku…

Top 10 najlepszych telewizorów 1. Sony KDL46XBR – Sony KDL46XBR jest doskonałym przykładem kunsztu LCD. Do głównych cech tego rewelacyjnego telewizora należy stylowy wygląd oraz bezlik praktycznych funkcji.

2. Pioneer PDP-508XDA – Pioneer PDP-508XDA jest bez wątpienia jednym z najlepszych telewizorów LCD dostępnych obecnie na rynku. Ma znakomity, matowy czarny kolor oraz bardzo wysoki poziom detali.

3. Samsung LA46M8BDX – Samsung LA46M8BDX jest telewizorem LCD o przekątnej ekranu 46 cali. Jak to u tej marki bywa ma znakomity wygląd, który jest niemal idealny. Do pozostałych plusów należy duża rozdzielczość i rewelacyjny obraz.

4. Sony Bravia KDL-52XBR – Sony Bravia KDL-52XBR jest telewizorem LCD z jednym z najlepszych obrazów, jaki możesz kupić. Do największej wady należy jego cena. Za tę cenę można kupić sprzęt o podobnej jakości lub atrakcyjny telewizor plazmowy.

5. Pioneer PDP-LX608A – Jest to plazmowy telewizor z pełni wysoką rozdzielczością HD. Ekran ma rozdzielczość 1080p oraz wiele praktycznych funkcji. Jest on najlepszym produktem wśród plazmowych telewizorów firmy Pioneer.

6. Philips Aurea 42PFL9900D – Może i jest on bardzo drogim telewizorem, ale dzięki systemowi Ambilight Spectra jest trochę lepszy niż pozostałe telewizory. Obraz za sprawa swojej jakości jest na samym szczycie.

7. Sharp AQUOS LC-42PD7X – Sharp AQUOS LC-42PD7X jest najlepszym na rynku 42 calowym ekranem LCD. Nie jest on doskonały, ale dzieki niesamowitemu obrazowi i relatywnej cenie, miejsce to mu się należy.

8. Panasonic TH-50PZ700A – Kolejnym wyróżnieniem jest rewelacyjny telewizor LCD marki Panasonic. Jego największym konkurentem jest model Pioneer Kuro, który jednak ma trochę gorszą jakość obrazu.

9. Pioneer PDP-428XDA – Pioneer kompletnie przetworzył telewizor plazmowy PDP-428XDA, aby skonstruować bardzo wydajne urządzenie. Przygotuj się na prawie doskonały obraz, ostre kolory i rewelacyjne wyposażenie.

10. Panasonic VIERA TH-50PX70A – Jest to ostatnia generacja telewizorów plazmowych Viera. I jako ta ostatnia nas niezwykle oczarowała. Panasonic ma w obszarze telewizorów plazmowych duży potencjał, także Viera jest tego światłym przykładem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media