Internetowy katalog monitorów
887 332 665

Skup monitorów zadzwioń

Obecnie telewizja jest prawdopodobnie jednym z najpopularniejszych dodatków w domu. Każda rodzina ma minimalnie jeden telewizor, zazwyczaj są to dwa. Co zrobić, jeśli chcesz mieć telewizor na ogrodzie, aby np. nie nudzić się podczas grillowania ? Firma Sony ma rozwiązanie.

Sony zaprezentowała nowy telewizor LCD z oznaczeniem KDL-19M4000, który nadaje się do domu jak i na zewnątrz. Rama telewizora jest zrobiona z ciemnego plastiku, który jest bardzo dobry a telewizor jest bardzo ładny. Wprawdzie nie jest to żaden ekstra styl, ale design powinien Cię zadowolić. Ekran ma przekątną 19 cali i posiada rozdzielczość HD 1440 x 900 pikseli.

Jakość obrazu jest bardzo dobra, kolory są dostatecznie ostre i realistyczne. Dzięki bardzo szybkiej reakcji, telewizor ten doskonale pasuje do oglądania transmisji sportowych lub wyścigów samochodowych. Obecnie jest już standardem, że telewizor posiada panoramiczną rozdzielczość ze stosunkiem stron 16:9. Menu jest bardzo przejrzyste i łatwe w obsłudze.

Jeśli chodzi o wyposażenie to jest ono na stosunkowo wysokim poziomie. Z tyłu znajdziesz tylko jedno wejście HDMI, ale znajdziesz dwa cyfrowe tunery, a dokładnie ATSC oraz QAM. Dzięki nim odbiór cyfrowego wysyłania jest łatwy i dobrej jakości. Dzięki obecności slotu do kart pamięciowych możesz przeglądać zdjęcia bezpośrednio na ekranie lub możesz także wykorzystać port USB przy użyciu dysku Flash.

Przez ten port możesz podłączyć telewizor do komputera, ale kabel nie jest częścią wyposażenia i musisz go dokupić oddzielnie. Niestety data wprowadzenia do sprzedaży ani przybliżona cena nie zostały podane. Można przypuszczać, że trafi on na rynek jeszcze przed zakończeniem wakacji, ale ceny nie potrafimy odgadnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media