Internetowy katalog monitorów
887 332 665

Skup monitorów zadzwioń

Firma Sharp ogłosiła kolejny nowy model telewizorów LCD. Tym razem ma oznaczenie Sharp LC-46D64U i oczywiście jest interesującym modelem, ponieważ firma ta w ostatnich latach w branży z telewizorami LCD osiągnęła wiele sukcesów.

 

Jak przyjrzeliśmy się z bliska temu modelowi, od pierwszego wejrzenia zachwycił nas ostry i pełen detali obraz. W nowoczesnych telewizorach LCD prawie nie można poznać jakości obrazu gołym okiem, ale w tym modelu można bez problemu to poznać. Jeśli chodzi o wygląd to telewizor jest bardzo udany, ale nie oczekuj żadnego wystrzału nowoczesności. Jest to tylko dobrze zrobiony model, który posiada znakomita jakość użytych materiałów. Cały telewizor jest zrobiony w matowym czarnym kolorze, a pod ekranem znajduje się ładna srebrna ramka. W ofercie będą dwie wielkości, a dokładnie 46 i 47 cali. Całkowicie Sharp LC-46D64U bardzo podobny jest to niektórych telewizorów z popularnej serii Aquos, do której właściwie należy.

Po bokach znajdują się wbudowane głośniki stereo. Są bardzo dobre, jednakże możliwości ustawienia mogłyby być trochę lepsze, ale i tak zawsze usłyszysz czysty dźwięk bez zbędnych zakłóceń. Bardzo się nam także podobał system Optical Picture Control, który na podstawie oświetlenia w którym znajduje się telewizor dostosowuje jego podświetlenie i umożliwia doskonałą widoczność ekranu. Panel do obsługi umieszczony jest klasycznie po prawej stronie, pod spodem ekranu, jest bardzo przejrzysty i każdy będzie potrafił go obsługiwać i to prawdopodobnie bez nastawienia ręcznego. Kąty widzenia są bardzo bogate, także zobaczysz niemal wszystko z każdego miejsca w pokoju.

Podczas instalacji możesz wybrać powieszenie na ścianie lub postawienie go na stojaku, przy czym doradzamy pierwsza możliwość ponieważ z daleka ogląda się lepiej no i telewizor wygląda znakomicie. Data wprowadzenia na rynek ani cena nie zostały jeszcze podane, ale telewizor zapewne będzie wart swojej ceny. Wszystkie funkcje tego telewizora są znakomicie zrównoważone, ale jedna jest wprost doskonała to naprawdę znakomity obraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media