Internetowy katalog monitorów
887 332 665

Skup monitorów zadzwioń

Firma Sanyo przedstawiła nową serię telewizorów, która w sprzedaży dostępna będzie jeszcze w tym roku. Nowa seria ma być bardzo szeroka, w jej ofercie będzie można znaleźć telewizory od 19 do 52 cali.

Modele z przekątną ekranu 37, 42, 47 i 52 będą dysponować systemem full HD, co oznacza rozdzielczość 1920×1080 pikseli, czy też1080p. Jest to gwarancją doskonałego odtwarzania kolorów i szczegółów oraz oznacza wspaniałą ostrość. Niektóre telewizory z tej serii zawierać będą Game Mode, dzięki czemu możesz na nich bez problemu grać także w te najbardziej wymagające i najszybsze gry na konsoli. Wszystkie modele posiadać będą bogatą ofertę slotów, jak na przykład trio portów HDMI, dwa SCARTy, wejście na komputer i tuner cyfrowy Freeview.

Konkretne parametry poszczególnych modeli jeszcze nie zostały sprecyzowane. Ogłoszono jednak, że najlepszy telewizor z tej serii będzie dysponować 52-calowym ekranem, a jego nazwa to E52FD86. Właściwie to chodzi o największy telewizor, jaki kiedykolwiek firma wyprodukowała. Udostępniono też pewne podstawowe informacje: czas reakcji 8 ms, kontrast 8,000:1.
Telewizor ma zapewniać wspaniałą widoczność, kąt oglądania dochodzi do 178 stopni. Do wyboru będzie również wersja z wbudowanym odtwarzaczem DVD. Wprowadzenie telewizorów do sprzedaży przewidywane jest na wrzesień bieżącego roku, ale oficjalna data nie jest jeszcze znana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media