Internetowy katalog monitorów
887 332 665

Skup monitorów zadzwioń

Samsung LA46A850 - pierwsze wrażenia

Samsung LA46A850 – pierwsze wrażenia

Firma Samsung przedstawiła w końcu swoją czołową serię telewizorów na ostatni kwartał bieżącego roku. Dziś prezentujemy jeden z telewizorów, który znajduje się dokładnie po środku całej oferty i nosi oznaczenie LA46A850. Oto pierwsze informacje.

 

Samsung LA46A850 to 46-calowy telewizor LCD o maksymalnej rozdzielczości 1920×1080 oferujący dynamiczny kontrast 70,000:1. Telewizor pracuje na 100Hz. Pod względem łączności jest po prostu doskonały. Posiada na przykład cztery porty HDMi, system WISELINK Pro, który służy do odtwarzania filmów z internetu za pomocą interfejsu ethernet. Urządzenie zawiera oczywiście port VGA, S-Video, port USB oraz slot na karty pamięci.

Pod względem designu jest bardzo udany i elegancki. Jest cały czarny, ramę zdobi cienka czerwona linia, która dopełnia wrażenie dobrego stylu. Telewizor jest bardzo cienki, dlatego doskonale nadaje się do zawieszenia na ścianę. Jednak już po chwili zorientujesz się, że jest dosyć ciężki i manewrowanie nim nie jest łatwe.
Niestety, telewizor cierpi na syndrom środkowego dziecka. Jest bardzo dobry i oferuje odpowiednie wyposażenie, nie jest jednak o wiele tańszy niż szczytowa oferta Samsunga, co trochę obniża jego możliwości sprzedaży. Kolejnymi interesującymi systemami są InfoLive i Content Library. InfoLive dostarcza najnowsze informacje o pogodzie, wydarzeniach światowych, zaś Content Library oferuje przepisy i różne interesujące “czytanki”. Wszystko to zapewnia oczywiście interfejs WISELINK i ethernet.
Telewizor zawiera również wbudowaną pamięć, która pozwala na zapisywanie zawartości InfoLive i Content Library bezpośrednio do telewizora. Jeśli chodzi o obraz, na pierwszy rzut oka urzeka on doskonałą ostrością i realistycznym odtworzeniem kolorów. Cena nie została na razie ustalona, ale niska na pewno nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media