Internetowy katalog monitorów
887 332 665

Skup monitorów zadzwioń

Firma Dell zaprezentowała wczoraj nowy monitor LCD, który dedykowany jest głównie profesjonalnym użytkownikom, a to przede wszystkim z uwagi na kompleksowy zakres ustawień. Nazywa się Dell S2409W, przyjrzyjmy się podstawowym informacjom o tym nowym sprzęcie.

 

Pod względem designu nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale jest przynajmniej przejrzysty i prosty w obsłudze. Rama monitora wykonana jest z czarnego plastiku i na pierwszy rzut oka wygląda porządnie i solidnie. Przekątna monitora to 24 cale, bez problemu można go więc wykorzystywać jako HDTV. Jego maksymalna rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli, czy też Full HD / 1080p. Umieszczony z boku monitora panel sterowania jest całkiem przejrzysty, ale wcześniej najlepiej przeczytać instrukcję, co pozwoli uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Jest to idealny model do odtwarzania filmów w formacie Bluray, jakość obrazu jest prawie doskonała, bez żadnego problemu możesz grać w szybkie i wymagające gry.

Do wyboru mamy różne formaty obrazu, jak na przykład 16:9 czy 16 :10. Jeśli chodzi o wejścia i wyjścia, znajduje się tu gniazdo VGA, złącze HDMI oraz DMI. Dzięki HDMI podłączenie pozostałych dodatków HD jest łatwe i przebiega przy pomocy jednego kabla. Zapaleni amatorzy gier również znajdą tu coś dla siebie, monitor został wyposażony w tryb game mode, dlatego szybkie gry PS3 czy X-Boxu 360 wyglądają wspaniale, a ruchy są płynne. To wszystko dzięki czasowi reakcji 5ms. Kontrast monitora to 1000:1, natomiast kąt widzenia 160 – 170 stopni. Dell po raz kolejny zaprezentował bardzo dobry monitor, ale ani cena ani data wprowadzenia nowego modelu na rynek nie są jeszcze znane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media