Internetowy katalog monitorów
887 332 665

Skup monitorów zadzwioń

Dziś zaprezentowany został kolejny najcieńszy i najlżejszy telewizor, który w sklepach pojawi się jeszcze w tym roku. Jest dziełem firmy Sony, a jego symbol to Bravia KDL-40ZX1. Sprzedaż nowego modelu w Japonii rusza już w październiku, ale na pozostałych

 

Dziś zaprezentowany został kolejny najcieńszy i najlżejszy telewizor, który w sklepach pojawi się jeszcze w tym roku. Jest dziełem firmy Sony, a jego symbol to Bravia KDL-40ZX1. Sprzedaż nowego modelu w Japonii rusza już w październiku, ale na pozostałych rynkach będzie trzeba trochę poczekać.

Pod względem wyglądu chodzi o klasyczny telewizor z serii Bravia, nie należy spodziewać się niczego ekstrawaganckiego. Cała rama ekranu wykonana została w połyskliwym czarnym kolorze, co sprawia, że jest podatna na nieczystości i odciski palców. Pod ekranem znajduje się elegancki chromowany pas, który dodaje telewizorowi stylu. Model ten dostępny będzie tylko w jednej 40-calowej wersji. Spośród telewizorów o takiej przekątnej jest to z pewnością najlżejszy i najcieńszy model. Jego grubość to 9,9 m, a waga 12,2 kg.

Oznacza to, ze manewrowanie sprzętem odbywa się bezproblemowo, nawet jedna osoba sobie z nim poradzi. Dzięki swojej cienkości i lekkości Bravia KDL-40ZX1 doskonale nadaje się do umieszczenia na ścianie lub suficie sypialni.

Bravia KDL-40ZX1 dysponuje rozdzielczością HD 1080p, dzięki czemu jakość obrazu jest naprawdę wspaniała. Całkowite odtworzenie kolorów jest na bardzo wysokim poziomie, podobnie jak zobrazowanie szczegółów i ostrość obrazu. Interfejs użytkownika jest bardzo prosty, ustawienie i obsługa telewizora jest naprawdę intuicyjna. Jak już jest zwyczajem przy podobnych telewizorach, z tyłu znajduje się mnóstwo slotów i wejść.

Na przykład porty HDMI, wejścia S video i VGA, USB oraz wejścia na karty pamięci. Standardem są wbudowane niewidoczne głośniki, które są bardzo efektywne i zapewniają wystarczającą jakość dźwięku. Data wprowadzenia telewizora na rynek europejski nie jest na razie znana, ale wiadomo, że cena będzie oscylować wokół 2400 funtów (około 10 200 PLN).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media