Internetowy katalog monitorów
887 332 665

Skup monitorów zadzwioń

Firma Apple na konferencji Cupertino w Californii, nie tylko odkryła swoje nowe notebooki, ale przedstawiła także nowy monitor LED. Zaprezentowany ekran, ma przekątną 24” oraz nadstandardowe multimedialne wyposażenie.

Firma Apple na konferencji Cupertino w Californii, nie tylko odkryła swoje nowe notebooki, ale przedstawiła także nowy monitor LED. Zaprezentowany ekran, ma przekątną 24” oraz nadstandardowe multimedialne wyposażenie.

 

Monitory wyposażone w techologię LED, przede wszystkim przodują w niskim zużyciu energii co w dzisiejsnzych czasach staje się głównym punktem, jaki obierają producenci monitorów. Nowy monitor LED firmy Apple, będzie dysponował przekątną 24”, obiecuje najwyższą rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli. W wyposażeniu znajdują się np. wbudowane głośniki stereo, kamera, mikrofon iSight oraz trzy porty USB. Głównym jego plusem jest cieńkie ciało, z czym jest bezpośrednio związana jego niska waga oraz łatwa manipulacja. Firma Apple zakłada, że po ten monitor sięgną głównie właściciele notebooków i dlatego wyposażyła go w technologię MagSafe, która jest odpowiedzialna za podłączenie monitora z notebookiem.

Monitor jest przeznaczony dla właścicieli notebooków MacBook, z którym bardzo łatwo go połączyć za pomocą slotu Mini DisplayPort. Nowy port, według pierwszych informacji, posiada o 10% mniejszą wielkość niż klasyczny slot DVI. Zużycie energii dzięki technologii podświetlenia LED zostało zmniejszone na minimum, więc można trochę z przesadą mówić o „zielonym“ monitorze. Z tym łączy sie także fakt, że monitor nie zawiera żadnego arszeniku. Żywotność monitoru zbudowanego w oparciu o takie technologię, jest znacznie dłuższa, niż w przypadku klasycznych moitorów LED.

Specyfikacja techniczna:

  • Przekątna 24”
  • Podświetlenie LED
  • Wbudowane głośniki stereo
  • Kamera i mikrofon iSight
  • Trzy porty USB
  • Cieńkie i lekkie ciało
  • Technologia MagSafe
  • Port komunikacyjny Mini DisplayPort
  • Najwyższa rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media